Serdecznie zapraszamy Państwa na XIX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 6-7 października 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów łączy najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze światem biznesu i finansów. Najbliższa edycja wydarzenia to 2 dni spotkań, 10 równoległych konferencji tematycznych oraz 60 debat i prezentacji. Wśród uczestników obecni są włodarze województw, powiatów, miast i gmin, skarbnicy, sekretarze oraz wyżsi urzędnicy samorządowi, a także naukowcy i eksperci branżowi.

Na konferencji samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe.

Obok ambitnego programu merytorycznego konferencjom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia dodatkowe takie jak: Gala Inwestorów Samorządowych, podczas której uhonorujemy laureatów rankingów WSPÓLNOTY, strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne oraz koncert Gwiazdy Wieczoru.

Organizatorem wydarzenia jest spółka MUNICIPIUM, wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”.

Więcej informacji na temat Forum oraz link do rejestracji znajdziecie Państwo na:

http://www.samorzadoweforum.pl/

Do zobaczenia w Katowicach!