Szanowni Państwo,

Już 23 czerwca 2021 będziemy rozmawiać o turystyce wellbeing i jej wpływie na lokalną gospodarkę.

W zgłębieniu tematu pomogą nam goście, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10.00 i będzie podzielona na dwie części.

Czego możemy spodziewać się w części pierwszej spotkania? Na początku wysłuchamy wykładu pt. Droga do zrównoważonej turystyki na przykładzie Bornholmu, który poprowadzi dr Jesper Manniche z CRT, z siedzibą na Bornholmie.

Następnie wysłuchamy dyskusji o perspektywach rozwoju turystyki wellbeing na Pomorzu, w której udział wezmą Anna Dziadkiewicz, Andrzej Bojanowski i Monika Dmitrzak. Panel dyskusyjny poprowadzi dr hab. Robert Bęben, prof. UG.

W dalszej kolejności dowiemy się, dlaczego warto wdrażać wellbeing w przedsiębiorstwach turystycznych. Swoim doświadczeniem podzieli się z nami Martin Hagemann z organizacji turystycznej w Marlow w Niemczech. Na zakończenie części pierwszej, prelegenci odpowiedzą na pytania publiczności.

Druga część konferencji będzie składała się z dwóch równoległych warsztatów. Podczas pierwszego z nich dowiemy się jak wdrażać turystykę wellbeing w firmach. Na Państwa pytania odpowiedzą Justyna Janczak oraz Katarzyna Kucharek.

  •  Drugi warsztat będzie dedykowany zrównoważonej turystyce w strategiach JST. Na tę część serdecznie zapraszają Anna Dziadkiewicz i Monika Dmitrzak.

Konferencja będzie odbywać się w języku polskim. Pełny program wydarzenia znajdziecie na stronie: https://wellbeing.gcb.visitgdansk.com

Konferencja objęta jest Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Pomorskiego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://wellbeing.gcb.visitgdansk.com/rejestracja.qbpage, zapisy trwają do 22 czerwca.

Liczymy na Państwa obecność!

Pozdrawiam serdecznie

Marcin Makowski