Już od 25 lat Związek Miast i Gmin Morskich stanowi silny ośrodek samorządowej działalności, skupiając 26 samorządów położonych wzdłuż polskiego wybrzeża Morza Bałtyckiego. To duża, mobilna siła, której aktywność statutowa skupia się między innymi na czynnym prowadzeniu działań promujących miasta i gminy nadmorskie zarówno w skali krajowej, jak i międzynarodowej.

Jubileusz 25-lecia działalności Związek obchodzić będzie w Szczecinie w dniu 27 października 2016r. w Sali Konferencyjnej Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście przy ul. Bytomskiej 8a, początek godz. 17.00. Patronat honorowy objęli: Marek Kuchciński, Marszałek Sejmu oraz Marek Gróbarczyk, Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej.

Z okazji Jubileuszu zaprezentowany zostanie film o działalności Związku, wręczone zostaną medale i odznaczenia. Będzie to znakomity moment aby podziękować najbardziej zasłużonym działaczom Związku, ponownie się spotkać oraz wymienić spostrzeżenia, które posłużą kreowaniu działalności Stowarzyszenia na kolejne 25 lat.

Organizatorzy: Związek Miast i Gmin Morskich oraz Urząd Miasta Szczecin

Partnerzy: Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA oraz Saur Neptun Gdańsk SA

Serdecznie zapraszamy do świętowania razem z nami!

Informacja o Jubileuszu

zmigm

sejmrp